Magyarország Chicagói Főkonzulátusa fiatalos csapatába konzuli ügyintéző munkatársat keresünk részmunkaidőben (heti 20 óra) történő munkavégzésre, határozatlan időtartamra!
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások, lényeges feladatok:

· a konzulátus ügyfeleinek fogadása, konzuli ügyek intézése

· konzuli ügyek háttérirodai feladatainak ellátása, konzulátusi adminisztrációs feladatok elvégzése

· általános ügyfélszolgálatos feladatok: ügyfelek fogadása, telefonok kezelése, e-mailek megválaszolása, nyomtatási/fénymásolási feladatok ellátása

Feltételek:

· munkavállalási engedély (zöldkártya, vagy amerikai állampolgárság)

· büntetlen előélet, illetve nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt

· minimum középfokú végzettség

· angol és magyar nyelv magas szintű ismerete

· érvényes erkölcsi bizonyítvány (csak felvétel esetén).

Az álláshoz tartozó egyéb készségek:

· felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Excel, Word, Outlook

· kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

· türelmes, nyitott, pozitív, határozott

· precíz, pontos, önálló munkavégzés

· megbízhatóság, rugalmasság

Foglalkoztatás jellege:

· Részmunkaidő, heti 20 óra

Munkavégzés helye:

Magyarország Chicagói Főkonzulátusa, 303 E Wacker Drive, 60601

· magyar nyelvű szakmai önéletrajz, bizonyítvány másolatok, rövid motivációs levél

· az e-mail tárgyában, kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését „Konzuli ügyintéző”

A munkakör betöltésének időpontja:

· Elbírálás után azonnal

Az önéletrajzok és a szükséges iratok benyújtásának határideje:

· 2024. szeptember 22.

A benyújtás módja:

· elektronikus úton a mission.chi@mfa.gov.hu e-mail címen keresztül

Az állással kapcsolatban további információ a 312 344 1290 telefonszámon kapható munkaidőben.